Duben 2006

Sem si můžete psát o autogramy

16. dubna 2006 v 13:06 Adresa
Tokio Hotel
c/o Universal Music
Stralauer Allee 1
102 54 Berlinštítky

15. dubna 2006 v 9:53 štítky

Animace

14. dubna 2006 v 22:30 Animace
Schrei

7. dubna 2006 v 6:51


Rozhovor s Tokio Hotel

6. dubna 2006 v 7:12 Rozhovory
Rozhovor z T-music
Kluci jak dlouho spolu hrajete???
Tom: Už skoro šestý rok, začali jsme ve dvou a ve čtyřech to táhneme už šestým rokem.
Jste ještě před fanouškama nervózní???
Georg: Nervózní jsme v každým případě před každým vystoupením. Vždycky je to něco nového a překvapujícího. V každém případě se maximálně snažíme, je to vždycky znovu úžasný.
Máte nějaký oblíbený místa kde hrajete???
Bill: Těšíme se na každý koncert stejně, neděláme žádný rozdíly, turné probíhá velmi úspěšně a vždycky se moc těšíme znova na podium, když máme mezi koncerty chvilku volna.
Takže Schrei je vaše první deska???
Gustav: Ano, je to první profesionální deska, poté co jsme předtím měli jeden pokus, ale to bylo o něčem jiným. Takže ano, Schrei je první profesionální deska.
Jak u vás vzniká píseň jako taková???
Tom: To je různý, někdy mi Georg zavolá že ho něco napadlo, někdy má Bill text, sejdeme se ve zkušebně a zkoušíme. Záleží na situaci.
Jaký kapely vlastně posloucháte???
Bill: To je u nás úplně rozdílný. Každý máme jinou hudbu. Tenhle má spíš Hip-Hop, tamhleten něco tvrdšího Metallica, Korn. Je to zkrátka úplně rozdílný.
Georg: V tuhle chvíli mám rád hodně Outkas a Green Day. Každopádně.
Máte vůbec čas poslouchat jinou hudbu než vlastní???
Bill: Jasně, to v každým případě, protože jezdíme hodně autem, jsme třeba 6 hodin na cestách a taky hodně lítáme a ten čas si krátíme posloucháním hudby co máme rádi.
Vy chodíte ještě do školy. Jak se dán spojit škola s hudbou???
Bill: V tuhle chvíli jsme se nechali ne jeden rok uvolnit. Od léta to ale bude zase pokračovat a musíme ji dokončit. V tom mezičase, kdy jsme neměli žádnou školu jsme měli určitej typ doučování, abychom úplně z tý látky nevypadli
Takže vám škola chybí nebo ne???
Georg: No vlastně nám ani tolik nechybí. Museli jsme brzo vstávat, dojít tam, bylo to spíš mučení.
Tom: Ale v každým případě chceme školu dokončit.
Jak se na vás dívají spolužáci jako na hvězdy???
Tom: Jak už jsme řekli, už jsme dlouho nebyli v oficiální budově školy, ale vždycky to bylo cool, protože stejně všichni věděli, že hrajeme v kapele.
Máte fakt hodně fanoušků, který na vás všechno sledujou a to nejen to jek zpíváte, ale třeba i to, co máte na sobě. Prozradíte nám kdo vás obléká???
Bill: Pro nás bylo od začátku rozhodující, abychom mohli sami rozhodovat jak vypadáme, jakou hudbu děláme, jakej máme styl, takže o tom rozhodujeme úplně sami, neděláme si s tím vůbec hlavu.
Jak se díváte na vaše fanoušky???
Bill: Naši fanoušci jsou vůbec ty nejlepší jaký může kapela mít. Jsou velmi intenzivní a hlasitý, dávaj nám neuvěřitelnou energii a podporujou nás všude kam se hneme, jak před koncerty tak na samém vystoupení nás hodně podporují.
Co vám nejčastěji píšou fanoušci???
Tom: Tak to je taky úplně rozdílný, někdy dostáváme texty k písním, básničky a spoustu různejch věcí, třeba texty k písničkám speciálně pro nás, někdy dostáváme kilometry dlouhý dopisy od fanynek.
Máte čas na holky???
Georg: No na to je vždycky nějakej čas ne?
Tom: Ty do toho každopádně patřej.
Co by jste chtěli vzkázat českým fanouškům???
Bill: Jsme extrémně pyšní na to, že v Čechách máme už tolik fanoušků, i když jsme tam nikdy nebyli, hrajeme hlavně v Německu, a proto moc, moc děkujeme za podporu u vás v Český republice.
A na závěr nám řekli: Hey, wir sind Tokio Hotel und wir grüssen T-music.


Jmenovky

4. dubna 2006 v 21:50 Jmenovky